Marketing nov 29, 2019 - 9623 Views

Letu štuke sutra u banjalučkom KSB

Poznati sarajevski bend „Letu štuke“ u subotu /30.11./ održaće koncert u banjalučkom KSB-u. Ovaj nastup biće prilika za promociju njihovog poslednjeg aktuelnog albuma „Topla voda“, ali publika neće ostati uskraćena ni za nešto starije hitove, koji su ovaj bend učinili jednim od najpopularnijih u regiji.

Kako kaže sam frontmen benda, Dino Šaran: Banjalučka publika je sjajna i to nije samo floskula za reklamiranje koncerta već činjenica na osnovu iskustva”.

Svi oni koji nam se u subotu pridruže u KSB zasigurno će uživati u odličnom provodu i još boljoj svirci. Početak koncerta najavljen je za 21:00.

Ulaznice za ovaj koncert po cijeni od 10 KM mogu se kupiti u KSB-u i Peckham Pubu. Cijena ulaznice na dan koncerta biće 14 KM.

Nakon nastupa Letu Štuke, tokom decembra mjeseca očekuje nas nastavak odličnog programa u KSB. Najprije ćemo 14. decembra uživati uz Straight Jackin, a potom 20. decembra koncert će održati jedan od najpopularnijih regionalnih izvođača Damir Urban. Ulaznice za ove koncerte su takođe u prodaji. Cijena pojedinačne ulaznice po događaju u pretprodaji je 10,00 KM, a na dan koncerta cijena ulaznice biće 14,00 KM. Prodajna mjesta su KSB i Peckham Pub.

Više informacija o najavljenim koncertima pratite na: https://www.facebook.com/okteammusic/

Tagged under

Izdvajamo

Popularni članci
cache/resized/eb8369da1abd246191e5f4fbfc2b52aa.jpg
Vijesti iz Doboja i regije
cache/resized/3f620398ba268c552ec5004afb724c2d.jpg
Vijesti iz Doboja i regije
cache/resized/43e9c58a3a56de332de8e84a9c63e2e0.jpg
Vijesti iz Doboja i regije

Kontakt Info

  • Zadovoljstvo nam je odgovoriti na vaš upit kako bismo ostvarili saradnju. Za sada smo dostupni u BiH i Srbiji.
  • + 387 65 643 603 (Doboj, BiH)
  • Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Top