Dario mar 11, 2019 - 7236 Views

OGLAS ZA POSAO - ENMON(Šef poslovnice)

Enmon d.o.o. je društvo osnovano u novembru 2005. godine u Banjaluci. Članica je Enmon grupacije koja posluje u 13 Evropskih zemalja. Društvo se bavi uvozom, izvozom i trgovinom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije, galanterije i prateće opreme za kupatila. U sastavu grupacije imamo i sopstvenu proizvodnju ljepila za keramičke pločice, fug masa u svim bojama, kao i kupatilskog namještaja i kada ROPER.

Trenutno u sastavu Enmon-a BiH posluju centar u Banjaluci sa tri poslovne jedinice, centar u Bijeljini i Sarajevu, te poslovne jedinice u Bihaću, Brčkom, Prijedoru, Tesliću, Derventi, Cazinu i Prnjavoru.

Direkcija preduzeća je smještena u Ramićima.

Centri raspolažu sa stovarišnim prostorima, maloprodajnim objektima, voznim parkom i upošljavaju preko 120 radnika.

Zbog širenja poslovnih aktivnosti raspisujemo konkurs za radno mjesto :

Šef poslovne jedinice   ( Doboj ), 1 izvršilac

Opis poslova:

•           Prodaja robe u poslovnoj jedinici

•           Prezentacija i savjetovanje kupaca o asortimanu robe

•           Praćenje stanja zaliha robe u u prodavnici

•           Briga o vođenju dokumentacije u poslovnici

•           Izvještavanje o aktivnostima konkurencije u okruženju

•           Promocija kompanije na lokalnom nivou

•           Drugi poslovi u skladu sa interno propisanim pravilnicima o radu

Uslovi:

•           minimalno SSS

•           poznavanje rada na računaru

•           prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje godinu dana

Nudimo:

•           rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,

•           mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,

•           mogućnost profesionalnog napredovanja,

•           nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Molimo Vas da biografije šaljete na mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete. Više informacija na www.enmon.ba

Izdvajamo

Kontakt Info

  • Zadovoljstvo nam je odgovoriti na vaš upit kako bismo ostvarili saradnju. Za sada smo dostupni u BiH i Srbiji.
  • + 387 65 643 603 (Doboj, BiH)
  • Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Top