Marketing jul 30, 2018 - 7987 Views

OGLAS ZA POSAO Featured

Ukoliko želite postati dio uspješnog tima i dinamičnog okruženja, pozivamo zainteresovane kandidate, da se prijave na:

Konkurs

za radno mjesto

· Konobar (m/ž) - 1 izvršioc

Mjesto rada Sport Park Rudanka – Caffe Bar

Opis posla:

· Posluživanje proizvoda iz ponude objekta,

· Komunikacija i posluživanje gostiju,

· Dočekivanje gostiju na ljubazan i profesionalan način,

· Izdavanje i naplaćivanje računa,

· Evidencija roba prije i poslje smjene kroz papire,

Posebne pogodnosti nudimo:

· Rad u modernom i prijatnom okruženju,

· Zanimjiv, dinamičan i kreativan posao,

· Mogućnost profesionalnog i ličnog razvoja,

· Stabilan posao uz redovna primanja.

Vrsta posla:

stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije uslovi:

· SSS,

· Obavezno radno iskustvo minimalno 6 mjeseci,

· Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje,

· Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative

· Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu

Od kandidata očekujemo :

· Želju za napredovanjem i sticanjem novih znanja,

· Smisao za rad u timskom okruženju,

· Prijatne karakterne osobine i ljubaznost,

· Profesionalan odnos i odgovornost.

Tagged under

Related items

OGLAS ZA POSAO
Posao iz snova. jul 30, 2018 - 7987 Views
Princ Hari pronašao posao jul 30, 2018 - 7987 Views

Izdvajamo

Kontakt Info

  • Zadovoljstvo nam je odgovoriti na vaš upit kako bismo ostvarili saradnju. Za sada smo dostupni u BiH i Srbiji.
  • + 387 65 643 603 (Doboj, BiH)
  • Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Top